1
5879 оценок

9.2

наша оценка5879 оценок
Посетить сайт

Загальне враження

– це новий і багатообіцяючий сайт знайомств. Команда запевняє, що провівши дослідження з користувачами різних сайтів, присвяченим стосункам, дійшли висновку, що найсильніші стосунки будуються на спільних інтересах та якісно проведеному часі разом. Отже, розробники сфокусувалися на алгоритмах підбору партнерів, а саме на спільних інтересах.

Наразі сайт активно рекламується та набирає свою аудиторію. Щоденно реєструються близько 1000 нових користувачів. SKIZZL - це максимально конфіденційні та якісні знайомства онлайн. Ваші банківські дані будуть захищені, а також ваші фото та повідомлення. Конфіденційність є пріоритетом для сайту.

НА SKIZZL

 

Функції

SKIZZL   має всі необхідні функції для швидкого пошуку партнера. Звісно головною особливістю є підбір кандидатів на Ваше серце по спільним інтересам. Це означає, що кожен буде бачити унікальну видачу користувачів в "Пошуку" та "Рекомендаціях" відповідно до інформації, що Ви про себе

Пошук користувачів можна здійснити як за базовими даними (вік, місце проживання), так і за додатковими – такими як зовнішність, мета знайомства, інтереси, освіта, сімейний стан, наявність дітей. Крім цього, ви можете переглядати списки нових користувачів, тих, хто онлайн, і тих, хто має підтверджені фото у профілі. Ви також бачите, хто дивився ваш профіль. Але якщо ви бажаєте приховати, коли ви перебуваєте онлайн, ви можете активувати «режим невидимості».

На SKIZZL

Якщо у вас немає жодних конкретних вимог, то ви можете просто переглядати профілі тих, хто зараз онлайн, і тих, хто тільки приєднався до сайту - можливо, ви одразу дізнаєтеся про свою другу половину фотографії. Якщо вам хтось сподобався, у вас є можливість додати цю людину до списку вибраних користувачів. Але що цікавіше, ви можете дивитися, хто додав вас свій аналогічний список, і ви також бачите, хто переглядав ваш профіль. Якщо хтось виявляє до вас інтерес, це може стати хорошим стимулом для початку спілкування.

 
Больше сайтов знакомств